O nas

Spox Sox to marka kolorowych skarpet, które projektujemy i produkujemy w Polsce z dbałością o najwyższą jakość i unikalne wzornictwo.

 

Marka Spox Sox została stworzona przez trzech przyjaciół: Konrada, Staszka i Bartka. Znamy się od zawsze, wiecznie młodzi, kreatywni i zdecydowani na działanie. Produkujemy kolorowe skarpety, nie zawsze do pary, a nasze oryginalne wzory możecie znaleźć już w ponad 45 krajach na 5 kontynentach.

 

1

Nasza nazwa

Nasza nazwa w tłumaczeniu trochę z angielskiego, trochę ze slangu młodzieżowego oznacza „fajne skarpetki“ i w pełni oddaje to co chcemy oferować naszym klientom: fajne skarpetki, z odważną kolorystyką, unikalnym wzornictwem, o bardzo dobrej jakości i w przystępnej cenie.

2

Najwyższa jakość

Najwyższa jakość jest naszym priorytetem. Produkujemy w Polsce, tylko z najlepszej przędzy.

3

Unikalne wzornictwo

Nasze skarpety projektujemy sami, ponieważ chcemy zaoferować Wam produkty inne niż wszystkie. Ponadczasowe wzornictwo przeplatamy szalonymi projektami, w tym naszymi ulubionymi skarpetami asymetrycznymi, w których prawa skarpeta jest inna niż lewa, ale połączone są wspólnym motywem i kolorami. Nasza specjalność to skarpety nawiązujące do popularnych powiedzeń, przysłów czy homonimów w języku polskim, jak: Kiwi, Figa z makiem, czy Za siedmioma górami, za siedmioma lasami.

4

Globalny zasięg

Kiedy zaczynaliśmy naszą przygodę nie sądziliśmy, że skarpety Spox Sox dotrą do ponad 45 krajów na 5 kontynentach. I mamy apetyt na więcej!


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl